Kursy


Oferujemy kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach z języka angielskiego i rosyjskiego. Dajemy Państwu możliwość wykupienia kursu w grupie, kursu indywidualnego lub pakietu na lekcje indywidualne, jeśli cenią sobie Państwo elastyczność lekcji.

Czym jest pakiet?


Pakiet jest ofertą przygotowaną dla tych, których plan dnia uniemożliwia uczestniczenie w zajęciach o stałych porach. W pakiecie otrzymują Państwo 10 godzin do wykorzystania w ciągu trzech miesięcy. Mogą to być np. 3 zajęcia w jednych tygodniu, bo akurat mają Państwo czas, lub jedna godzina w ciągu 2 tygodni.

Godzina, data oraz częstotliwość lekcji jest ustalana wspólnie z lektorem, najpóżniej na 2 dni ( w miarę dostępnośći lektora nawet na 1 dzień) przed planową lekcją.

Godziny z pakietu mogą być podarowane rodzinie lub przyjaciołom – jedyne co musisz zrobić to przekazać Pakiet osobie, która przyjdzie na lekcję i poinformować o tym swojego lektora.

Podsumowując, jeśli interesują Państwa zajęcia indywidualne i wiecie, że będziecie mogli uczestniczyć w nich regularnie, np. zawsze raz w tygodniu – proponujemy kurs indywidualny. Jeśli natomiast nie jesteście w stanie określić, kiedy i o jakich porach będziecie mogli uczestniczyć w zajęciach, proponujemy pakiet.Pakiet
(do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy)
800 zł 10 x 60 min
elastyczne godziny i dni
900 zł 10 x 90 min