O Nas


Wierzymy, że każdy uczy się inaczej i każdy powinien mieć możliwość aktywnego uczestniczenia w lekcji, dlatego nasze grupy liczą maksymalnie 6 osób. Jakkolwiek cenimy pracę w parach i małych grupach, gdyż umożliwia ona interakcję, rozumiemy, że różni ludzie przyswajają wiedzę inaczej. Jeśli nawet będąc w grupie wolisz pracować sam, zauważymy to i weźmiemy to pod uwagę podczas pracy na lekcji, bo chcemy żebyś czuł się komfortowo.

Wiemy, że każdy uczy się inaczej, dlatego praca domowa będzie dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb. Wierzymy, że utrwalisz wiedzę lepiej i szybciej, jeśli zadania domowe będą sprawiać Ci przyjemność.

Uczymy metodą komunikatywną, kładącą nacisk na efektywne komunikowanie się w języku angielskim. Na zajęciach dużo mówicie, słuchacie, pracujecie w parach i małych grupach. Gramatykę przyswajacie w sposób praktyczny, podczas mówienia.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Tarchomina, Białołęki i okolic do nauki w szkole językowej Memo English.

Izabela Skowrońska - Absolwentka filologii angielsko-rosyjskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, oraz logistyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Poza nauką uniwersytecką znajomość języka doskonaliłam uczestnicząc w wymianach studenckich zarówno w Rosji jak i w Stanach Zjednoczonych. Uczyć zaczęłam 11 lat temu, jeszcze w trakcie studiów. Zdobyte doświadczenie postanowiłam wykorzystać we własnej szkole językowej na Białołęce. Wierzę, że każdy uczy się inaczej, dlatego do każdego swojego słuchacza podchodzę indywidualnie. Czas wolny wypełnia mi bieganie.

izabela@memoenglish.pl